Skip to content Skip to footer
Košik 0 items - 0,00€ 0

Čo je exteriérová hra GEOFUN?

Čo je to exteriérová hra GEOFUN? A je skutočne zadarmo? Prečo je tu ponúkaná v požičovni? A prečo by som si ju mal ísť zahrať?
 
Možno aj vám napadli tieto otázky, tak si ich poďme v krátkosti zodpovedať.
  1. GEOFUN je exteriérová hra, kde hráč, aby si ju mohol zahrať, musí dôjsť na vopred stanovené miesto v exteriéri. Tam sa mu v mobile v stiahnutej aplikácii spustí hra. Hra je nadabovaná a jej súčasťou je sada úloh, odpovedí na otázky a rozhodovaní, čo ako by bolo najlepšie urobiť, aby ste sa postupne dopracovali až k zdarnému koncu. Po sérii úloh vás virtuálny sprievodca hry vyzve, aby ste sa presunuli na nové miesto a vy kráčate a cez GPS sa prenášajú vaše údaje o polohe. Len ak pôjdete na ďalšie miesto, tak hra bude pokračovať ďalej.
  2. Áno, stačí mať doma pripojenie na WIFI, kde si stiahne aplikáciu zo stránky www.geofun.sk a vyberiete si hru, ktorú chcete hrať. Celá hra sa stiahne zo stránky do mobilu, aby ste ju kľudne mohli hrať bez pripojenia na WIFI, alebo dáta v mobile v exteriéri. Jediné čo budete potrebovať je mať zapnuté lokalizovanie pomocou GPS, ktoré ale žiadne mobilné dáta nepotrebuje. Takže áno, je to celé ZADARMO
  3. Prečo je v požičovni? Lebo tvorcom požičovne a tvorcom hier GEOFUN, som ja, jedna a tá istá osoba, a prečo si neurobiť reklamu?
  4. Účel konceptu hier GEOFUN bol, aby ľudí vytiahol z domovov do prírody a zábavnou formou cez mobilný telefón im priniesol zaujímavé informácie, zaujímavé fotografie a to všetko interaktívnou formou, v ktorej sa samotný hráč vžije rýchlo do deja. Kto nevyskúša, nezažije, aké to je úžasné. V Čechách sú týchto hier stovky (www.geofun.cz) u nás ich je len pár. Tak mi ich pomôžte zviditeľniť, tým že si ich zahráte, aby začali vznikať ďalšie.

 

V Košiciach si viete zahrať tieto hry:

  1. Anjelová zábudlivosť – hra na hlavnej ulici v Košiciach, hrateľná kedykoľvek.
  2. Stratený koníček – hra určená menším deťom, ktorým sú úlohy prispôsobené jednoduchosťou sa odohráva v Košickej ZOO.
  3. Zmiznuté vajce – hra určená starším deťom, mládeži a dospelákom takisto v Košickej ZOO, ktorá smeruje po rovnakej trase ako Stratený koníček, takže ako rodinka, kľudne si viete spríjemniť chodenie v ZOO každý s tou svojou hrou na dvoch mobiloch.
 
Pred zahraním prvej hry vám vrelo odporúčam zaregistrovať sa ako nový hráč, pretože počas hry budete zbierať odmeny, ktoré voláme “GEONKY”.
Ako registrovaný hráč ich bude zbierať na svoje konto a tým bude rásť vaša hodnosť GEO vojaka.
Ale ak sa vám registrovať nechce, tak si hru viete zahrať aj ako neregistrovaný hráč.
 
Tak načo čakať? Hor sa do prírody za dobrodružstvom. 🙂

Leave a Comment